Nápověda

Co to je NemravnáSeznamka.cz a jak mám začít?
Jedná se o naprosto anonymní systém pro předávání erotických nabídek mezi uživateli. Opravdu, náš systém poskytuje přesně takovou anonymitu a diskrétnost, jakou potřebuje každý, kdo si chce užít pořádného sexu a vzrušení z nových erotických kontaktů.  Díky tomu zde můžete nejen najít nezávazný sex, vášnivou rychlovku, dlouhodobý milenecký vztah nebo cokoli jiného, ale také vše udržet v tajnosti a neriskovat, že na vaši nabídku narazí někdo před kým ji chcete utajit.

Jak je možné, že je vše anonymní?
Hlavní podmínkou na kterou jsme dbali při vývoji celého systému je absolutní diskrétnost. Díky tomu zde inzerujete a seznamujete se dokonale anonymně. Nikdo, nikde a nikdy neuvidí vaše číslo telefonu ani jiná data. A to je opravdu důležité.

Jak to celé funguje?
Pomocí našich stránek můžete najít vhodného partnera, či partnery. To co hledáte záleží opravdu jen na Vás. Na výběr máte ze dvou možností. První je odpověď na již aktivní inzerát a druhou vytvoření vlastního inzerátu. V první možnosti si stačí jen vybrat jakéhokoliv uživatele a kontaktovat ho pomocí SMS, jejíž přesné znění naleznete u každého inzerátu. Když dotyčný partner odepíše, můžete mu odpovědět ze svého mobilního telefonu v souladu s podmínkami použití našich služeb. Je jen na Vás, na kolik inzerátů budete reagovat.

Zůstane mé číslo anonymní?
Ano. Naše služby telefonní číslo nebudou nikde zobrazovat. Veškerá komunikace je zcela anonymní. Vaše anonymita a bezpečnost je pro nás velmi důležitá.

Jak vytvořím svůj inzerát?
Postup je velmi jednoduchý a rychlý.

 1. Na hlavní stránce klikněte na PŘIDAT INZERÁT
 2. Vyplňte formulář a vložte fotografii
 3. Klikněte na tlačítko REGISTRACE

Nyní máte inzerát vytvořený a během několika minut bude schválen. Na email vám bude doručena zpráva s potvrzením o registraci.

Je to zdarma?
Ano, vytvoření vašeho inzerátu je zcela zdarma.

Jaká jsou omezení při vkládání fotografií?
Dejte prosím pozor na to, aby vaše fotografie splňovala tyto požadavky:

 • velikost v rozmezí 10KB-2MB ve formátu JPG, PNG, BMP
 • nesmí na ní být děti
 • nesmí na ní být zvířata
 • na fotografii byste měli být jen vy nebo vy a partner
 • Nesmí být v rozporu s platnými zákony ČR
 • doporučujeme vložit fotografii bez Vašeho obličeje, nebo ho vymazat.
 • je dobré volit foto s neutrálním pozadím
 • a dejte pozor na šperky, tetování a další detaily, podle kterých je možné vás poznat

Jak funguje SMS chat?
Když chcete poslat majiteli inzerátu zprávu, můžete tak učinit odesláním SMS na uvedené tel. číslo v konkrétním formátu. Doporučujeme pečlivě zkontrolovat zadané údaje v úvodní SMS.

S kým se můžete seznámit?
Seznamovat se můžete se všemi uživateli našich stránek, kteří zde mají inzerát, nebo kteří odpoví na váš inzerát.

Nepřišla Vám odpověď?
Je možné, že nemáte aktivovanou službu Premium SMS ve svém telefonu. Služby na našem portálu je možné využívat jen se službou Premium SMS aktivovanou u Vašeho mobilního operátora. Zprovoznění této služby je zdarma a trvá jen několik minut. Pro aktivaci se obraťte na svého operátora:
T-Mobile: 4603
O2: *11, *88
Vodafone: *77

Nenašli jste odpověď? Napište nám!
info@nemravnaseznamka.cz