NemravnaSeznamka
od
do

Nápověda

Co to je NemravnáSeznamka.cz a jak mám začít?

Jedná se o naprosto anonymní systém pro předávání erotických nabídek mezi uživateli. Opravdu, náš systém poskytuje přesně takovou anonymitu a diskrétnost, jakou potřebuje každý, kdo si chce užít pořádného sexu a vzrušení z nových erotických kontaktů. Díky tomu zde můžete nejen najít nezávazný sex, vášnivou rychlovku, dlouhodobý milenecký vztah nebo cokoli jiného, ale také vše udržet v tajnosti a neriskovat, že na vaši nabídku narazí někdo před kým ji chcete utajit.

Jak je možné, že je vše anonymní?

Hlavní podmínkou na kterou jsme dbali při vývoji celého systému je absolutní diskrétnost. Díky tomu zde inzerujete a seznamujete se dokonale anonymně. Nikdo, nikde a nikdy neuvidí vaše číslo telefonu ani jiná data. A to je opravdu důležité.

Jak to celé funguje?

Pomocí našich stránek můžete najít vhodného partnera, či partnery. To co hledáte záleží opravdu jen na Vás. Na výběr máte ze dvou možností. První je odpověď na již aktivní inzerát a druhou vytvoření vlastního inzerátu. V první možnosti si stačí jen vybrat jakéhokoliv uživatele a kontaktovat ho pomocí SMS, jejíž přesné znění naleznete u každého inzerátu. Když dotyčný partner odepíše, můžete mu odpovědět ze svého mobilního telefonu v souladu s podmínkami použití našich služeb. Je jen na Vás, na kolik inzerátů budete reagovat.

Zůstane mé číslo anonymní?

Ano. Naše služby nebudou telefonní číslo nikde zobrazovat. Veškerá komunikace je zcela anonymní. Vaše anonymita a bezpečnost je pro nás velmi důležitá.

Jak vytvořím svůj inzerát?

Postup je velmi jednoduchý a rychlý.

Nyní máte inzerát připravený. Pokud nemáte uživatelské heslo, bude ověřena vaše e-mail adresa. Po ověření adresy bude inzerát zveřejněn. Pokud máte platné heslo, bude inzerát zveřejněn okamžitě poté, co jej vytvoříte.

Je to zdarma?

Ano, vytvoření vašeho inzerátu je zcela zdarma.

Jaká jsou omezení při vkládání fotografií?

Dejte prosím pozor na to, aby vaše fotografie splňovala tyto požadavky:

Jak funguje SMS chat?

Když chcete poslat majiteli inzerátu zprávu, můžete tak učinit odesláním SMS na uvedené tel. číslo v konkrétním formátu. Doporučujeme pečlivě zkontrolovat zadané údaje v úvodní SMS.

S kým se můžete seznámit?

Seznamovat se můžete se všemi uživateli našich stránek, kteří zde mají inzerát, nebo kteří odpoví na váš inzerát.

Nepřišla Vám odpověď?

Je možné, že nemáte aktivovanou službu Premium SMS ve svém telefonu. Služby na našem portálu je možné využívat jen se službou Premium SMS aktivovanou u Vašeho mobilního operátora. Zprovoznění této služby je zdarma a trvá jen několik minut. Pro aktivaci se obraťte na svého operátora:

Nenašli jste odpověď?

Napište nám na info@nemravnaseznamka.cz

Copyright © PK62 a.s. Všechna práva vyhrazena.
SMS zprávy odeslané na číslo 9095550 jsou zpoplatněny částkou 50,- Kč. Přijaté zprávy z tohoto čísla zpoplatněny nejsou.
Službu technicky zajišťuje Topic Press s.r.o. Infolinka: 556 772 772. www.topicpress.cz Pouze pro osoby starší 18 let.
Podmínky použití |  Nápověda |  Informace o zpracování osobních údajů
PK62 a.s. |  hotline@pk62.cz |  info@nemravnaseznamka.cz